fbpx

(KOLMEMÕÕTMELINE) 3D VISUALISEERIMINE GIT DESIGN OÜ-GA

Tänasel päeval on kolmemõõtmeline arvutigraafika jõudnud sinnapaika, kus suudetakse modelleerida ning kuvada kõike, mida mõistus vähegi toota suudab. 3D-renderdusi kasutatakse kõikjal üle maailma ning renderdada on võimalik IGA teenust ja toodet.

MIS ON 3D? MIS ON RENDERDAMINE?

3D mõiste ümbersõnastatuna on kolmemõõtmeline arvutigraafika. Kui kahemõõtmeline graafika kasutab (X, Y) laiuse ja kõrguse telge, lisandub kolmemõõtmelisusega ka sügavustelg (Z). Spetsiaalsetes tarkvarades luuakse matemaatiline kolmemõõtmeline kujund, mis arvuti poolt sünteesitakse (RENDERDATAKSE) pildiks. Animatsioonide puhul renderdatakse iga kaader üksikpildiks ning seejärel liidetakse need vastava tarkvaraga kokku.

MILLISELE TOOTELE VÕI TEENUSELE 3D-RENDERDAMINE TELLIDA?

Iga toodet ning teenust on võimalik modelleerida ning hiljem pildiks või animatsiooniks renderdada. 3D vajalikkus sõltub suuresti toote või teenuse keerukusest. Kui toode on äärmiselt suuremõõduline ning ei mahu selliselt pildile, nagu te seda soovite – tellige meilt pildid ning garanteerime, et te ei pea pettuma. Teenuse kuvamine on samuti lihtsustatud just 3D-renderdamise näol. Kvaliteet kannatada ei saa ning rakurssi saab sättida vajaduspõhiselt.

KUI PALJU TE SIIS RAHA VÕTATE?

Oluline on mõista, et kogu hinnakiri muutub kui muutuvad tellitud kogused. Näiteks kui toote pildi hind on 180EUR, siis 5 pildi väärtus on 600EUR.

Kinnisvaraga seotud renderduste puhul jääb paketi hind tavapäraselt 600-2300 EUR juurde;

Toote puhul kujuneb summa 330-900 EUR ümber;

Varia puhul (raamatu kaaned, laste joonistuste modelleerimine 3D-keskkonda, kunstilised pildid jms) on summa keskmiselt 100-200 EUR;

Animatsiooni hinnastamine tuleneb lõpuks selle sisust – kui keerukas on sisu, kui pikk video on ning kas see sisaldab simulatsioone, füüsikaseadusi, bioloogilisi objekte. Keskmine animatsiooni hind on 600-3000 EUR.

Kui tegemist on ülimalt keerukate toodete või teenustega, teeme alati suurepärase pakkumise ning tagame parima tulemuse!

Categories: 3D